Od roku 2010, keď sa stal Juraj Karas profesionálnym trénerom, mu postupne pribúdali zverenci a do dnešného dňa ich dokázal zastrešiť v takýchto tímoch.

PROefekt Elite teamNajlepší zverenci PROefektu, ktorí sa postupne prepracovali až do mužského elitného cyklistického tímu a zaslúžili si plnú materiálnu a trénersko – diagnostickú podporu od nás a našich partnerov.


Prejsť na zloženie tímu

PROefekt Junior teamCyklisti a cyklistky mládežníckych kategórii, ktorí trénujú pod našim vedením a sú od nás a našich partnerov podporovaní.


Prejsť na zloženie tímu

PROefekt Hobby teamCyklisti a cyklistky rôznych vekových kategórii, majú za nás cyklistickú licenciu a sú čiastočne podporovaní od nás a našich partnerov.


Prejsť na zloženie tímu

PROefekt zverenciĽudia všetkých vekových kategórií a výkonnostných úrovní, ktorí sa rozhodli na sebe systematicky pracovať. Ich ciele sú veľmi rozdielne, od schudnutia cez upevnenie zdravého životného štýlu až po dosiahnutie špičkovej fyzickej kondície. Do tejto skupiny môže patriť každý.

PROefekt Košice


Cyklisti a cyklistky mládežníckych kategórii, ktorí trénujú pod našim vedením a sú v našom dcérskom mládežníckom Košickom tíme. Sú čiastočne podporovaní od nás a našich partnerov.

PROefekt Bratislava


Chlapci a dievčatá v žiackych a mládežníckych kategóriách s čiastočnou podporou od nás a našich partnerov. Náš bratislavský tím pôsobí v Chorvátskom Grobe-časť Čierna Voda.


Prejsť na detaily o tíme

PROefekt support team

Dôležití ľudia, bez ktorých by naše tímy nevedeli fungovať

Pomocní tréneri pre mládež / asistenti hlavného trénera:
Ing. Marián Horváth (PROefekt junior), Peter Szász (PROefekt Košice)

Asistent pre diagnostické vyšetrenia:
Mgr. Alexandra Filová

Logisitika/zabezpečovanie na pretekoch:
Štefan Karas, Mgr. Alexandra Filová, Ing. Jozef Višňovský, Ing. Marián Horváth, Mgr. Ján Opet, Peter Szász, Miroslav Martinec

Mechanici:
Mgr. Ján Opet, Peter Szász

Webová podpora:
Ing. Helmut Posch

Marketingový asistent:
Ing. Vladimír Hojdík

Technické poradenstvo:
Tomáš Višňovský

Právne poradenstvo:
Mgr. Dušan Predný

Administratíva tímu:
Mgr. Alexandra Filová