Fotoreport z Nového Mesta na Morave a iných cyklistických a bežeckých akcií

7.7.2016

Majstrovstvá sveta v XCO, Nové Mesto na Morave

Tréner Juraj so zverencom Tomášom, ktorý nedokázal skryť vzrušenie po dojazde Majstrovstiev Sveta v XCO :)

Filip sa po dlhej "maródke" vracia na bike, a v rámci tréningu si boli spolu s trénerom zajazdiť na majstrovskej trati

Chalani sa spolu odfotili aj v zázemi GHOST Factory Racing Teamu - ako inak s tímovými Ghost Lectormi

Oravský MTB Cyklomaratón, Dolný Kubín

Juniori Vlado Salášek a Mišo Lovecký na bedni Oravského MTB maratónu

Samo Mikolajčík s prehľadom zvíťazil na Orave na krátkej trati

Vlado Hojdík aj napriek pádu obsadil na Oravskom MTB maratóne 3. miesto

Cyklokarpaty MTB maratón Pruchnik

Tomáš Burcák vybojoval 3. miesto na MTB maratóne Cyklokarpaty v poľskom Pruchniku

Slovenský pohár v XCO Smolenice

Starší žiaci PROefekt Košice totálne dominovali na XCO v Smoleniciach - obsadili prvé tri miesta! Medzi eliťákmi obsadili Vlado Hojdík, Juraj Karas a Filip Sklenárik 8. – 10. miesto.

Malofatranská 50

Ultramaratónec Dalibor Nedelka preberá diplom za 2. miesto, ktoré vybojoval na náročnej Malofatranskej 50. Na margo pretekov Dalibor povedal: "Oficiálna dĺžka bola 56 km viac ako 4 000 výškovými metrami. Od úplného začiatku sa rozbehlo rýchle tempo a chcel som si vybudovať dobrú pozíciu v technických častiach a pokiaľ nebolo ešte veľmi teplo. Ako som sa dostal na hlavný hrebeň pohoria, tak som sa sústredil na udržanie si šance na stupeň víťazov a na stravu spolu s pitným režimom. V záverečnom zbiehaní som pritlačil a vybojoval si celkové druhé miesto. Stabilná a dlhodobá príprava pod Jurajovým vedením prináša svoje ovocie.“

Svätojurský Blesk – časovka do vrchu

Časovku do kopca Svätojurský blesk ovládol celkovo juniorský majster SR v tejto disciplíne Milan Kováč. Dávid Žigo, ktorý je predovšetkým bežec, si počínal tiež výborne a skončil medzi juniormi tretí. Druhý skončil Paťo Chromiak, ktorý na pódiu chýba

Kráľovský beh – Kráľová pri Senci

Marek Hladík dobieha po triumf na Kráľovskom behu v Kráľovej pri Senci, a to dokonca v novom traťovom rekorde!

Späť na články     Zobraziť komentáre k článku (0)     Zdielať článok na Facebooku